Як обрати освітлення для передпокою та коридору?

Навіть якщо ви просто рухаєтеся коридором, про всяк випадок, він повинен бути добре освітленим. Орієнтації вогні також підходять.

Коридори або вестибюлі – це одна з областей, через які ми просто ходимо та не звертаємо уваги, але це не означає, що там повинно бути темно. Навпаки. Для для безпеки потрібно гарне освітлення.

 

Стельові світильники – ідеальні

 

Стельові світильники
Як обрати освітлення для передпокою та коридору? 1

 

Найбільш вдалий вид освітлення – стельові світильники. Вони, як ви вже здогадалися, кріпляться безпосередньо до стелі, тому, мають невелику глибину, а коридор освітлюється з максимально можливої висоти. Рідше, для освітлення використовують люстри, але іноді вони можуть заважати своєю висотою.

Ще одним типом світлового коридору, який доповнює стельовий світильник чи люстру, або повністю замінює її (у залежності від форми та розміру проходу), інкрементальні світильники, більш відомі як точкові світильники або луни. Вони бувають різних видів та форм. Основний розподіл орієнтації освітлення – пляма або плями, а потім точкові світильники та світильники для підвісної стелі. Споти – це регульовані освітлювальні прилади, які можуть обертатися у різних частинах кімнати. Наприклад, ви можете використовувати їх там, є цікаві елементи дизайну або картини, які ви хочете підкреслити. Вбудовані або підвісні стельові світильники використовують для створення приємної атмосфери. Вони вбудовані у стелю або гіпсокартон. Перевага в тому, що ці світильники не притягують бруд та не порушують чисту лінію стелі. Деякі вбудовані світильники можна повертати у різні сторони.

Вам також сподобаються точкові світильники у коридорі, біля дзеркала, так ви зможете перевірити свою одежу перед виходом. Тому, рекомендуємо роздивитися можливість встановлення світильника біля дзеркала. Ви знайдете освітлення різної форму – довгі люмінесцентні лампи та ін.

 

Орієнтаційні вогні – корисні

 

Орієнтаційні вогні
Як обрати освітлення для передпокою та коридору? 2

 

Якщо у вас невеликий передпокій, достатньо буде освітити його настінним світильником. Бра буде дуже доречна у великому коридорі, коли одного стельового світильника недостатньо.

Якщо ви часто ходите до туалету вночі або пити воду, вам знадобляться світлові індикатори у коридорі. Деякі типи призначені для автоматичного вмикання під час наближення. Інші всю ніч трішки світяться. Обидва типи також можуть вмикатися автоматично. Завдяки вказівникам поворотів вам не потрібно хвилюватися про те, щоб не зачепитися. Добре що вказівники мають менше світла ніж звичайні лампи, вони не розбудять уночі. Також є міні лампи для розетки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *