Яка кольорова температура у лед освітлення?

Велика кількість різновидів освітлення може заплутати вас під час вибору. На створення бажаного інтер’єру впливає багато речей, в тому числі освітлення, яке додає кімнаті багато тепла та комфорту. Теперу деяких ряядках я розповім вам про поняття «кольорова температура» в освітлювальних приладах. Кольорова температура бере початок з 19 сторіччя. Кольорова температура зареєстрована як абсолютний нуль, від якого ніщо не може бути холодніше. Одиниця виміру кольорової температури – градуси Кельвіна (°K). Кольорова температура – це засіб визначення зовнішнього вигляду світла.

 

Короткий опис світлодіодного освітлення, LED 

 

світлодіодне освітлення LED
Яка кольорова температура у лед освітлення? 1

 

Все починається з експерименту у якому нагрівають шматок заліза. У залежності від температури нагрівання сталь змінює колір. На початку експерименту сталь почала випромінювати помаранчеве світло, потім жовте, а після підвищення температури стала білою. Чим менше градусів за кельвіном (°K), тим жовтіше світло і навпаки, чим вище кольорова температура, тим більше синього (білого) випромінюваного світла. 

Роздивіться світильники з теплим світлом, нейтральним світлом, холодним світлом.

Ми можемо припустити, що також зв’язуємо кольорову температуру світла з враженнями від природи, такими як: червоне світло, яке ми пов’язуємо з теплом, синє, яке ми пов’язуємо з холодом, та ін. До нещодавнього часу цей термін не використовували, бо лампи розжарювання завжди випромінюють одне світло – жовте, близько 2700 К, але з появою лед ламп відкрився новий світ різних кольорів.

Таблиця кольорової температури лед ламп:

  • менше 2000К – випромінює тьмяне світло;
  • від 2000К до 3000К – випромінює м’яке, тепле (жовте) світло;
  • між 3100K – 4500K – випромінює нейтральне біле світло (максимально наближене до денного світла); 
  • від 4600К до 6500К – випромінює холодне, синьо-біле світло;
  • 6500K та вище – випромінює насичене біле світло.

 

Додатки

 

Додатки
Яка кольорова температура у лед освітлення? 2

Тепле світло не напружує очі. Воно дає душевний спокій та є чудовим вибором для спальні, вітальні, дитячої кімнати, ламп та ліхтарів.

Нейтральне біле світло підходить для офісів, робочих кімнат, кухні та ванних кімнат, де потрібна підвищена концентрація для дій, які потребують яскравого освітлення. 

Світлодіодні лампи з температурою 6500K та вище використовують на робочих місцях, наприклад, у ювелірних магазинах, щоб підкреслити блиск та чистоту бриліантів та срібла.

Завдяки кольоровій температурі можна отримати домашній затишок та комфорт, а на робочому місці – ефективність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *