Навіщо купляти сенсорне освітлення?

Ви повинні вставати уночі. Перед тим як ви знайдете перемикач лампи, половина речей на тумбі впаде. Коли ви прийдете додому, ви не хочете пхнути гнома, що стоїть перед входом? Ось і прийшов час встановити світильник з сенсором.

 

Світильник з датчиком салону

 

Світильник з датчиком салону
Навіщо купляти сенсорне освітлення? 1

 

Мабуть, немає людини, яка б не вставала вночі, коли нема денного світла, наприклад, в туалет, подивитися що нового в холодильнику, випити води. Ви добре знаєте цю ситуації. Ви намацуєте нічник, там крем, пульт від телевізора та телефон, який незабаром опиниться на підлозі. Ви не тільки розбудите всю сім’ю шумом, а ще й світлом нічника потурбуєте людину, яка лежить поруч з вами.

Тому, через всі ці випадки, краще купляти світильник з датчиком. Такий світильник частіше за все вмикають у розетку. Він маленький та не займає багато місця. Він виявляє рух та одразу вмикається, але не будить когось ще, бо інтенсивність світла мала. В той же час, він доволі яскравий. Через декілька секунд світло знову гасне. Він включиться лише тоді, коли датчик зафіксує ваш рух. 

Якщо вам потрібен світильник з датчиком, але з більш сильним світлом – це не проблема. Він може слугувати класичним освітленням для стелі або стін, з різницею в тому, що немає необхідності у вимикачі. Вони підходять, наприклад, у деяких коридорах або туалетах. Їх часто використовують у всіх типах комерційних приміщень.

 

Світильник з зовнішнім датчиком

 

Світильник з зовнішнім датчиком
Навіщо купляти сенсорне освітлення? 2

 

Сенсорні світильники використовуються не тільки в інтер’єрі вашого дому. Вони також є ідеальним рішенням для використання на вулиці, перед домом. Щоб вам не доводилося шукати вимикач у темряві, рухаючись по бруду, ідеальне рішення буде вуличне освітлення з датчиком. Працює за тим самим принципом. Коли датчик фіксує рух на на заданій відстані, лампа вмикається автоматично. Таке освітлення також корисно під час розвантаження багажника вашого авто, якщо на вулиці нема світла.

Наприклад, якщо ви маєте декоративний сад з квітами, Вам допоможуть світильники з датчиком руху, у вигляді різних персонажів або тварин. Вони не тільки забезпечують освітлення, але ще виконують декоративну функцію. Отже, ви вбиваєте двох зайців одним пострілом.

Той, хто хоче зекономити, обов’язково залишиться задоволеним. Сенсорні світильники також доступні у світлодіодному виконанні, для інтер’єру або екстер’єру. Таким чином, вам не тільки не знадобиться вимикач, але ще й завдяки світлодіодним сенсорним лампам, ви зекономите на витратах.

Окрім цього, багато світильників з датчиками продаються за спеціальними цінами та знижками до 70%. Тому, не вагайтеся та знайдіть те освітлення, яке вам подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *