Що ми пропонуємо нашим клієнтам

Ми пропонуємо комплексне рішення для зчитування показів лічильників і оцінки споживання електроенергії та інших комунальних послуг з використанням старих, а також нових лічильників.

Коли справа доходить до грошей, Ви, ймовірно, знаєте, скільки їх на Вашому банківському рахунку. А як на рахунок Ваших витрат на енергоресурси? Ми впевнені, навряд чи Ви знаєте, скільки електроенергії чи газу Ви споживаєте. Ви не єдиний, хто має справу з цією проблемою. Не так легко розібратися у рахунках-фактурах та квитанціях постачальників; ще важче намагатися зрозуміти, як зменшити витрату енергоресурсів та плату за своїми рахунками. У більшості випадків люди приходять до рішень, які насправді є найменш ефективними, наприклад, до рішення вимикати світло або купити енергозберігаючий холодильник.

Звичайно, можна поступити й так, але не слід очікувати від цього будь-яких великих змін. Якщо у Вас немає освіти в області електротехніки, тоді немає і особливого вибору в цьому питанні, тому доведеться скористатися порадою та отримати деякі додаткові знання. «Енергомонітору» була б надана велика честь бути Вашим гідом та вчителем у цьому питанні. Ми можемо допомогти Вам, надавши детальну інформацію в графічному вигляді про споживані Вами електроенергію та газ, а також витрати. Якщо Ваші витрати є надмірними, ми запропонуємо, як їх скоротити і зробити споживання більш ефективним.

Ви дізнаєтеся, що насправді, непотрібно споживати так багато електроенергії та/або Ви могли б споживати деяку її кількість за більш низьким тарифом. Ви дізнаєтеся, скільки пристроїв є підключені за неправильним тарифом (ми бачили дуже багато котлів, які працюють за високим тарифом!). А також, у які кошти насправді обходиться кожне вмикання посудомийної машини, пральної машини і т.д.

Чому використання «Енергомонітора» окупиться:
 • відстеження Вашого енергоспоживання в режимі реального часу;
 • позитивний психологічний ефект – Ви знаєте, скільки Ви тратите і економите при використанні Ваших побутових приладів;
 • попередження про незвичайні ситуації, такі як надмірне споживання;
 • виявлення проблем та неефективного споживання в даний момент та в ретроспективі;
 • регулювання функціонування побутової техніки, яка вмикається в заданий період часу;
 • перший крок для прийняття важливих рішень, таких як зміна постачальника, утеплення будівлі або інших економічних рішень.

Основний принцип, якого ми дотримуємося в «Енергомоніторі», коли мова йде про економію, полягає в тому, що вона не повинна чинити негативний вплив на комфорт споживача, і що немає необхідності змінювати його звички.

Клієнти-резиденти

Домогосподарства можуть також зекономити гроші на споживанні енергоресурсів.

Residential customers

«Енергомонітор» підходить для більшості квартир та житлових будинків, річне споживання електроенергії яких перевищує 750 євро на рік. Термін окупності для більш маленьких квартир з системою центрального опалення є надто великий. Що стосується багатоквартирних будинків, то «Енергомонітор» варто встановлювати лише з метою віддаленого відстеження споживання енергії, або в тому випадку, якщо всі квартири оснащені пристроями «Енергомонітора», що зменшує затрати на одиницю з їх придбання та встановлення.

У разі, якщо Ви користуєтеся газом у Вашому будинку, Ви можете, в якості додаткової послуги, вимірювати споживання газу. Завдяки своїй низькій ціні, така послуга буде вигідною.

Що є головною перевагою послуг «Енергомонітора»? Якщо говорити коротко, Ви станете розуміти, як відбувається Ваше споживання, і будете в змозі ефективно скоротити його у разі потреби. «Енергомонітор» допомагає домашнім господарствам відстежувати надмірне споживання та перемикати його на більш дешевий тариф. Він допомагає відстежувати непотрібне споживання, що, на нашу думку і згідно нашого досвіду, є дуже поширеним явищем і змушує зробити перший крок назустріч важливим інвестиційним рішенням, таким, як заміна існуючих ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи чи світильники, утеплення будівлі, зміна системи нагріву води і т.д. Вимірювання витрати води за рахунок своєї низької ціни має досить низьку норму окупності. Ми рекомендуємо вдатися до нього лише в тому випадку, якщо Ви бажаєте володіти інформацією стосовно витрати води.


Бізнес-клієнти

Чи це невеликі магазини, мережі магазинів або виробничі підприємства, наша допомога знадобиться всюди.

Business customers

Електроенергія є найбільш часто використовуваним джерелом енергії в магазинах, офісах, виробничих підприємствах, та, відповідно, основним і найбільш надійним джерелом інформації про їх операційні витрати. З «Енергомонітором» Ви можете легко відстежувати споживання електроенергії за допомогою панелі керування, яка може бути встановлена на стійці реєстрації або у головному офісі. Панель керування забезпечує моніторинг споживаної у закладі електроенергії в реальному часі.

Коли мова йде про виробничий процес, «Енергомонітор» використовується для відстеження роботи конкретних пристроїв та їх оптимального використання. Яким чином? Це залежить від конкретного виробництва. В цьому випадку легко підрахувати, де, за яких обставин і в яких інтервалах буде окупатися вимикання машин чи пристроїв, а також керування ними, якщо вони використовуються оптимально, з точки зору виробничих ресурсів та витрати палива.

Ця оптимізація включає економію енергії.

Універсальні комплекти не підходять для промислових виробництв. З їх допомогою можливо отримати лише загальну оцінку. Але коли мова йде про більш великі заводи, то лише з часом можна з’ясувати, які пристрої чи цехи заводу є більш відповідними об’єктами для відстеження споживання в індивідуальному порядку. Ми будемо раді допомогти Вам вирішити, який тип відстеження споживання варто обрати. Не соромтеся звернутися до нас за консультацією.

Говорячи про виробничі цілі, зверніть увагу на те, що «Енергомонітор» має обмеження по струму в розмірі 300 А на одну фазу, що еквівалентно 66 кВт потужності.

Комунальні послуги та партнери

Якщо Вам необхідно реалізувати зчитування свого власного продукту та оцінку енергоспоживання, ми готові до цього.

Utility & partners

«Енергомонітор» є відмінним пристроєм, який може бути використаний для бізнесу та маркетингу, а також для технологічних цілей. Завдяки тому, що ми контролюємо екосистему всього пристрою, можливо ввести необхідні корективи в апаратне забезпечення а також у веб-додатки, відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Для коммунальных предприятий - поставщиков и посредников:
 • Для комунальних підприємств – постачальників та посередників:
 • ми забезпечимо підвищення інформованості та лояльності Ваших клієнтів; пристрої «Енергомонітору» можуть поставлятися та встановлюватися в обмін на їх використання в якості інструменту маркетингу, який зробить Ваші послуги більш привабливими;
 • Ви зможете відстежувати споживання енергоресурсів в режимі реального часу, в одній або декількох розподільчих мережах всередині компанії;
 • ми готові йти назустріч та задовольняти потреби Ваших клієнтів: підключати та вимірювати споживання великої кількості комунальних послуг, таких як вода або газ;
 • ми можемо підключитися до існуючих «тупих» та «розумних» лічильників для виставлення рахунків;
 • ми можемо створити Вашу власну смарт-інфраструктуру;
 • ми допоможемо переконати Ваших теперішніх та нових клієнтів почати економити енергоресурси, перш, ніж вони почнуть шукати нового постачальника.
Для телекомунікаційних компаній:
 • контроль Ваших послуг шляхом додавання відстеження споживання енергії;
 • інструменти «Енергомонітора» можуть бути частиною порталу провайдера;
 • чотириразове збільшення є достатнім для Вас?
Для будівельників і розробників, постачальників електроустановок та консалтингових фірм:
 • консультації в області оптимізації та енергозбереження, що ґрунтуються на реальних даних;
 • довгострокове відстеження та оцінка енергоспоживання, додаткове обслуговування клієнтів;
 • взаємопов’язаний дистанційний збір даних.
Застосування технології

Інтегруйте облік показів споживання електроенергії у Ваше апаратне забезпечення, таке як система домашньої автоматики або набір датчиків, у будь-який пристрій, відстежувати покази якого може бути вигідно, а також віддалено керуйте усіма домашніми електроприладами.

Як використовувати зняті покази:
 • передайте дані, вживайте заходи в режимі реального часу та зменште Ваше споживання;
 • здійсніть попередню обробку та аналіз;
 • зчитайте за допомогою наших приймачів дані з апаратних засобів, встановлених у компаніях та домашніх господарствах.
Чи є можливість інтегрувати свій власний датчик?

Звичайно! Ми можемо спроектувати, створити та інтегрувати будь-який датчик, зробивши його як частиною комплекту «Енергомонітор», так і обслуговуючи його окремо.