Огляд додатків

Дані за Вашими витратами є візуалізовані

Керуйте даними за Вашими витратами та споживанням з одного місця.
Отримуйте поради, як зекономити гроші. Ознайомтесь із нашим веб-додатком. СПРОБУЙТЕ ДЕМОВЕРСІЮ НА РЕАЛЬНИХ ДАНИХ

Поточні значення

Отримайте миттєвий огляд за даними споживання та інформацію про ситуацію у контрольованому місці. У будь-який момент, з будь-якої точки світу.

Actual consumption
Періоди

Наглядне порівняння споживання енергії протягом обраного періоду часу дозволить Вам дізнатися, чи є вжиті Вами заходи з економії грошей ефективними. Режим детального перегляду дозволяє глибше вникнути в деталі.

Та отримати детальну картину на тепловій карті.

Коли Ваше споживання енергії є максимальним? Чи починають основні прилади працювати у задані проміжки часу? Розподіл на тепловій карті з повною візуалізацією щотижневого споживання дасть Вам відповіді на такі запитання.

Або вивчіть історію споживання за допомогою детальних графіків

Так виглядають детальні графіки щоденного споживання комунальних послуг. В режимі реального часу Ви можете бачити, коли та скільки енергії споживається, а також можете робити порівняння зі споживанням в аналогічних місцях. Ми допоможемо Вам прочитати їх за допомогою інтерактивного режиму.

Наглядні покази

Ми пояснюємо складні поняття простою мовою. Наприклад, ми показуємо, скільки споживають пристрої, які є постійно підключеними до мережі. Ми порівнюємо дані і даємо корисні поради.

Position graph
Ми постійно покращуємо та додаємо все нові форми аналізу

«Енергомонітор» працює у хмарі, тому нам легко додавати нові функції у систему, які починають діяти негайно для всіх існуючих споживачів. Крок за кроком ми додаємо функції та покращуємо «Енергомонітор» за рахунок зворотного зв’язку від наших споживачів.