Про компанію

Правдива розповідь про те, як це було: від початку до наших днів...

Наша історія: офіційна версія

«Енергомонітор» був запущений у 2010 році. Два великих розуми поєднали свої зусилля, щоб розробити продукт, який допоміг би сотням тисяч людей економити на своїх енергетичних витратах.

В результаті трирічної роботи було створено унікальне програмне рішення. Завдяки підключенню до великої кількості апаратних пристроїв, воно забезпечує надійний облік, контроль та зменшення споживання енергії, яка реєструється на існуючих лічильниках комунальних служб, які можуть бути замінені на нові, якщо це необхідно.

До того ж, програмний інтерфейс є справді простим та інтуїтивно зрозумілим. Низькі капітальні та експлуатаційні витрати є ще однією перевагою рішення, яке ми пропонуємо. Тепер ми розробляємо власні апаратні засоби, програмне та апаратне забезпечення.

Наша історія: неофіційна версія

У 2010 році ми отримали рахунок за електроенергію, сума якого була набагато більшою від очікуваної. Ми дуже намагалися з’ясувати, чи можна якимось чином зекономити на електроенергії, але зрозуміли, що ми не знаємо жодного надійного способу, як це зробити.

І тому ми вирішили зробити інструмент, який би забезпечував зчитування показів лічильника в режимі реального часу. Це передбачало розробку деякого програмного та апаратного забезпечення. Люди, які нас оточували, знайшли це корисним і забажали купити його в нас, але ми порадили купити його в іншому місці та не турбувати нас цим (так, такою є велика стратегія продажу!). На щастя, вони вирішили, що «ні» - це не відповідь.

Нам сказали, що звичайним людям, які не є випускниками Массачусетського Технологічного, важко розібратися у продукті, купленому «десь в іншому місці». Ми зрозуміли, що ми є одними з тих небагатьох, які прагнуть до аналізу споживання енергії, зрозумілого для кінцевих споживачів, а не лише для енергетиків та бухгалтерів. Ось яким чином з’явився «Енергомонітор».

Ми реальні люди


Pavel Štorek
Павел Шторек

Засновник та технічний директор

Patrick Zandl
Патрик Зандл

Засновник та менеджер з виробництва

Jiří Kovanda
Іржі Кованда

Менеджер проектів

Michal Valoušek
Міхал Валучек

Керівник розробки ПЗ

Pavla Klečková
Павла Клечкова

Служба підтримки